Talgujuhi virtuaalne tööriistakohver

Hea talgujuht

Siit lehelt leiad vajalikke abimaterjale ja vorme, mida sul talgute korraldamiseks, läbiviimiseks ja aruandluseks tarvis läheb. Kasuta neid rõõmuga ja küsi talgukontorist julgesti nõu, kui millegagi hätta peaksid jääma.

Enne talguid võib sul vaja minna 

  • Talgujuhi ABC - see on lühike juhendmaterjal, mis aitab sind, kui tahad meelde tuletada talgute juhtimise mistahes tahku.
    Siit leiad ka Talgujuhi meelespea, mida on hea kasutada kontrollnimekirjana veendumaks, et oled oma korraldustöödega joonel. 

  • Osavõtjate allkirjade leht tuleb kindlasti täita igal talgul! Lae see alla, täienda oma talgute infoga ning prindi välja või palu ELFi talgukorraldajal seda teha. Talgutel allkirju kogudes pane ka ennast kirja!

Näidismenüüd on fail, mis aitab sind vajadusel menüü planeerimisel ja toidukoguste arvestamisel.

  • Talguvarustuse nimekiri on fail, kuhu saad hõlpsalt kirja panna oma tööriistade ja varustuse vajadused. Täida see fail kindlasti ja saada aegsasti ELFi, kui su talgud toimuvad tihedal suvisel hooajal.

  • Talguapteek on fail, kust leiad infot talgute esmaabikastis leiduva kohta.

  • Avansitaotlus on vorm, mis tuleb täita juhul, kui soovid talgute läbiviimiseks avanssi. Täida see ja saada teele niipea, kui avansivajadus ja selle suurus on selgunud.

Tarkuseteri mootorsae ja võsalõikaja kasutamiseks ja hoolduseks. Kirja pandud talgujuhtide koolitusel räägitu põhjal.
2016 on ELFi talgute must-toonekure aasta. Foto: Arne Ader

Peale talguid läheb tarvis

Talgu kokkuvõte - lühike kokkuvõte tehtust. Selle täitmine aitab sul kenasti tehtule joone alla tõmmata ning oma tegemised ja muljed kokku võtta. ELFile on täidetud kokkuvõte hea koht nii üldise tagasiside saamiseks, kui arvulise statistika ja fotolinkide väljanoppimiseks. Täida see kui oled talgutest välja puhanud, kuid muljed on veel värsked.

Kuluaruandesse pane kirja kõik kulud, mis talgute tegemisega tekkisid ning saada see ELFi. Täidetud kuluaruanne saada elektrooniliselt - tšekid too ise ära või saada postiga.

Mõnusat talgukorraldamist!